Бажаєте покращити поставу тіла, зняти напругу у м'язах, зміцнити зв'язки чи прибрати стрес? Якщо так, то інверсійний стіл Teeter HangUPS - це те, що вам потрібно. Цей тренажер призначається для занять ефективним методом декомпресії хребта, тобто вправи виконуються головою вниз. Інверсійна техніка сприяє відновленню здоров'я, а саме:

  1. Знижує болючі відчуття в спині;
  2. Покращує кровообіг;
  3. Підвищує імунітет.

До плюсів тренування на інверсійному столі hang-ups також відносяться: тренування преса, розслаблення м'язів спини, зниження навантаження на хребет, що знімає напругу і дарує відчуття спокою. Такі тренування благотворно впливають на весь організм.

Завдяки тому, що ціна інверсійних столів hang-ups трохи вища за середню, майже будь-хто може дозволити собі його. Якщо біль у спині - ваш постійний супутник, то вам безперечно варто спробувати інверсійний метод тренувань, проконсультувавшись перед покупкою з кваліфікованим лікарем. Тисячі людей вже відчули всю красу тренування на інверсійних столах. Якщо ви хочете купити hang-ups в Україні, то наш інтернет-магазин приємно потішить вас своїми цінами.