Ви придбали тренажер всесвітньо відомої компанії Hang Ups Inc (США), що відповідає найвищим стандартам якості та має чудові робочі характеристики. Виробник гарантує, що тренажер не має заводських дефектів. Продавець зобов'язується забезпечувати гарантійне обслуговування Вашого тренажеру.

Право на гарантійне обслуговування: Підставою для гарантійного обслуговування є документи, що підтверджують факт придбання Виробу (товарний чек та гарантійний талон). Гарантійні зобов'язання Продавця мають чинність лише на території України. У разі вивезення Виробу за межі України гарантії визначаються уповноваженим представником HangUPS в даній країні. Гарантійне обслуговування в Україні проводиться відповідно до норм чинного законодавства та умов Виробника.

 

Гарантійні терміни: 5 років

 

Протягом першого року дії гарантії витрати, пов'язані з необхідністю проведення гарантійного ремонту, приймає він Продавець. Надалі транспортування, страхування, дорогу майстрів до місця проведення ремонтних робіт, вартість ремонту оплачує Власник, вартість запасних частин оплачує Продавець

 

Увага! Гарантія набирає чинності з моменту покупки або доставки Виробу на місце встановлення.

 

Гарантійний ремонт: Продавець зобов'язується протягом усього гарантійного терміну проводити безкоштовний гарантійний ремонт Виробу для усунення прихованих дефектів, що виникли під час експлуатації. Ремонтні роботи виконуються уповноваженим кваліфікованим представником продавця.

 

Транспортні витрати та страхування:

1) по Києву гарантійний ремонт проводиться на місці встановлення тренажеру;

2) за межами міста Києва

  • оплату транспортних витрат для здійснення гарантійного ремонту Виробу провадить Власник.

Якщо для здійснення гарантійного ремонту потрібно транспортувати Виріб, необхідно отримати підтвердження Вашого замовлення у сервісній службі, надійно запакувати Виріб, написати номер замовлення на зовнішній стороні упаковки (по можливості зберігайте оригінальну картонну упаковку) та застрахувати Виріб. У посилку слід вкласти лист із описом дефекту чи проблеми, а також свідоцтво про покупку.

Дефекти, що не підлягають гарантійному обслуговуванню:

  • будь-які пошкодження, спричинені випадковістю, недбалістю, неправильним транспортуванням, складанням або встановленням, а також корозія, спричинена експлуатацією Виробу в несприятливих умовах;
  • зміни чи модифікації конструкції, заміна оригінальних деталей, виконані без письмового дозволу Продавця;
  • пошкодження, які були результатом неправильної експлуатації та обслуговування Виробу (див. Посібник з експлуатації).

 

Увага! Відповідно до цієї гарантії, Продавець не несе відповідальності за порушення споживчих властивостей Виробу при його використанні не за призначенням або порушенням умов експлуатації, а також за травми фізичних осіб та матеріальні збитки, включаючи прямі, вторинні, випадкові та непрямі збитки будь-якого виду, що виникли внаслідок неправильного використання Виробу. У своїй діяльності Продавець керується Законом України "Про захист прав споживачів". Усі конфліктні ситуації вирішуються відповідно до положень цього закону.

 

Обов'язки Власника:

  • зберігати накладну (товарний чек), касовий чек та гарантійний талон;
  • експлуатувати та обслуговувати Виріб у суворій відповідності до наданого “Посібника з експлуатації”;
  • повідомляти сервісну службу про виявлені несправності протягом 10 днів після виявлення дефекту;
  • отримавши відповідні інструкції, повернути пошкоджені частини для заміни або, якщо необхідно, весь виріб для ремонтних робіт.

 

Порядок звернення до сервісної служби: Зателефонуйте до сервісної служби за телефоном, вказаним у гарантійному талоні, повідомте своє ім'я, адресу та серійний номер Вашого Виробу. Вам пояснять, як замінити деталь і, якщо необхідно, домовляться про ремонтні роботи на місці або повідомлять, куди надіслати Виріб для ремонту.